כניסה לבר מצווה

בנכם הגיע לגיל מצוות, שכרתם אולם וקבעתם תאריך, הזמנתם את החברים ובני המשפחה, אבל חסר לכם הטאץ' המיוחד שיהפוך את האירוע לחגיגה מיוחדת במינה? הסירו דאגה מליבכם, כי צוות קול שמחה נמצא כאן בשבילכם. אנחנו נכניס לאולם האירועים את קסם התופים השובה בקצבו כל לב ואת קריאת השופרות המכריזה על אירועים ורגעים מיוחדים בחייו של כל יהודי. אנו נלווה את כניסתו של חתן בר המצווה לאולם, נקפיץ את הקהל, ונביא את השמחה וההתלהבות למרכז החגיגה.

 

כניסה מרשימה

 

דמיינו לעצמכם את התמונה שבה קהל המוזמנים התכנס באולם, וכולם רק מחכים לכניסתו של חתן המצוות, ולתחילתן של החגיגות. שקט באולם, ואז נשמע קול של תופים ושופרות. ההתרגשות גוברת באולם, וכל העיניים נשואות לעבר הכניסה. הנער נכנס מתחת לחופה שמחזיקים ארבעת חבריו הטובים. מסביבם תופים ושופרות שקוראים למוזמנים לצאת במחולות, וכל הקהל נשאב לתוך החגיגה.

 

מעגל תופים

 

לאחר הכניסה המרשימה צוות המתופפים והתוקעים בשופרות נשאר עם החוגגים. חברי הצוות מנגנים, מלהיבים, מצטלמים ומשתתפים בשמחתכם. כשמעגל המתופפים נמצא עם הקהל על רחבת הריקודים החגיגה הופכת לקרנבל אותנטי של שמחה וריקודים.
חגיגת בר מצווה המלווה בתופים ושופרות היא אירוע של שמחה טהורה שתשאיר זיכרונות בלבבות רבים, וגם תעצים ותחזק את הנער בצאתו לדרך עולם המבוגרים.

 

ניסיון ומקצועיות

 

צוות קול שמחה פועל בתחום השמחות למעלה מחמש עשרה שנה. הצוות שלנו מקצועי ומיומן, ויודע כיצד להתאים את רמות הנוכחות והפעילות לצרכי הנער, משפחתו והאורחים.
נשמח ללוות את ילדכם בחגיגת בר המצווה ולקחת חלק ביום יחיד ומיוחד.
לתיאום פגישה ולקבלת פרטים נוספים מוזמנים ליצור איתנו קשר