שופרות לאירועים 

במהלך השנה, צובעים את שגרת היום יום שלנו אירועים שונים הקשורים לחגיגות משפחתיות, לטקסים מסורתיים, ולשמחות. אירועים אלו מוסיפים לחיינו טעם, שמחה, התרגשות, ואף התעלות רוחנית. מתכנני האירוע, חתני השמחה, עושים את מיטב המאמצים להפיק אירוע שיהיה מיוחד ומרגש, כזה שכל אחד מהאורחים יישא עמו בלבו, ויזכור כחוויה מרוממת. שופרות לאירועים מרוממים את הנפש, מרטיטים את הלב, ונושאים את בשורת החגיגה עד לרקיע.

 

פותחים שערי שמיים

 

תקיעת השופר ידועה בסגולתה לטפס מעלה מעלה, לפתוח שערי שמיים, וללמד זכות על העומדים למטה. בין אם מדובר בחתן בר מצווה, תינוק הבא בברית המילה, או זוג שבא בברית הנישואין, קול השופר מלמד עליהם ועל באי החגיגה זכות, ופותח שערי קדושה וברכה, שעוטפים את האירוע בשכינה, אמונה, התעלות וקדושה. ליווי האירוע בתקיעת שופרות יוסיף גוון יהודי ייחודי, יחבר את הנוכחים למסורות ארוכות שנים, ויפתח את הלבבות לשמחה ואהבה.

 

חגיגות וטקסים

 

ליווי תקיעת שופר מתאים לטקסים ואירועים שונים:

 

  • חגיגות משפחתיות - טקס בר או בת מצווה, חתונה, ברית מילה.

  • בתי ספר - עלייה לכיתה א, פתיחת שנת הלימודים, חגים.

  • בית הכנסת – הוצאת ספר תורה, טקסים בבית הכנסת.

  • ארגונים וחברות – טקסים מיוחדים, אירועי חברה בחגים.

הצוות שלנו יתאים את תקיעת השופר לאירוע שלכם, ויתזמן אותה כך שתלהיב את הקהל, ותחבר את נפשות הנוכחים למהות ההתכנסות, בקדושה והתלהבות.  

 

 אירוע בלתי נשכח

 

תקיעת שופרות באירוע שלכם תוסיף לו נופך מיוחד, מסורתי ושורשי, שיחבר בין הווה ועבר, מסורות עתיקות וחיים מודרניים. צלילי השופר והרטט האותנטי שהם מייצרים בנפשות הנוכחים, יתמירו את האנרגיות באירוע לשמחה, אהבה והתעלות נפש, וישאירו בלבבות אורחיכם זיכרון מתוק של חיבור רוחני וחגיגה משמחת במיוחד.

 

התזמון המדויק של התקיעות ילווה את שלבי הטקס בדייקנות ומקצועיות, יעצים את האפקט של כל שלב בטקס, וילהיב את החוגגים. לפרטים נוספים, ולהזמנות, צרו עמנו קשר עוד היום, והצוות המקצועי והמנוסה שלנו יעשה את כל מה שדרוש על מנת לשמח אתכם ואת אורחיכם, באירוע הבלתי נשכח שלכם.