עלייה לתורה בבית הכנסת

טקס העלייה לתורה של חתן בר המצווה בבית הכנסת הוא טקס מקודש ומרגש. הכנות רבות נעשות לקראת הטקס שכוללות לימוד אצל רב, הכנות של ההורים, חשיבה משותפת, הזמנת האורחים ועוד. כל ההחלטות מנותבות לטקס המסורתי, שאותו חוגגים דור אחר דור של נערים. אנחנו צוות קול שמחה - מנחי מעגלי תיפוף ומלווי טקסים, בר מצוות וחתונות, נלווה את חתן בר המצווה בעלייה לתורה בתיפוף, בנגינה בשופרות ובשירה שיפתחו את שערי שמיים.

ליווי לאורך הטקס כולו

 

נלווה אתכם ואת בנכם העולה למצוות מהגיעכם לשערי בית הכנסת, ועד צאתכם.

במהלך הטקס ילוו אתכם השופרות והתופים, שידממו ברגעים הנכונים, וירעמו בניגון ושירה סוחפים בשלבים המתאימים של הטקס. אנחנו נלווה את הטקס בשירה שתסחוף את הקהל, בתפילות ובשירים מסורתיים, בריקודים ובקצב סוחף, השמחה עולה והריגוש גואה.

נער בר המצווה זוכה לטקס קדוש ומבורך, והאורחים זוכים לרגעים של נחת, קדושה, שמחה והתעלות.

על פי כללי הטקס

 

לצוות שלנו ניסיון של מעל 15 שנה בליווי תופים ושופרות בבר מצווה ואירועים.

אנו אמונים על כל כללי הטקס ומנהגיו, ולכן נקפיד שלא להפריע למהלך הטקס, אלא להיפך,

אנו יודעים כיצד לתמוך בזרימה ההרמונית של האירוע, כיצד לצרף את כל הלבבות לקדושה ולהתעלות, בתקווה לפתוח שערי שמיים, ולהרעיף ברכה על הנער העולה למצוות, ועל בני ביתו.

בשורה תחתונה מטרתנו היא שיהיה טקס בלתי נשכח, מרגש, ייחודי ומעצים.

כל המרבה לשמוח, הרי זה משובח

טקס העלייה לתורה הינו טקס גדוש בהתרגשות וציפיות, חתן בר המצווה מתרגש לקראת הקריאה של הפרשה אל מול הקהל הרחב, ובמעמד המרגש כל המרבה לשמוח - הרי זה משובח.

אין אדם שיישאר אדיש לצליליו הסוחפים של התופים, ולקולם החודר של השופרות.

ובאופן טבעי ושורשי בהשפעת הצלילים יתמלאו לבבות האורחים בשמחה אמיתי לכבוד היקר להם, ילד בר המצווה, חגיגה שכזו לא פוגשים כל יום, ונער שזוכה לכל כך הרבה אהבה ושמחה ביום חגו, יתחזק וייתעצם מכוחה של החוויה המיוחדת, שנשארת חרוטה בזכרונו כל ימיו.