בר מצווה בכותל

אירוע בלתי נשכח

 

חגיגת בר מצווה בכותל היא ללא ספק אירוע מיוחד, וכאשר התהלוכה מלווה בתופים, שופרות ושירה, האירוע הופך לחוויה בלתי נשכחת וחד פעמית. הודות לשירה הסוחפת ולקצב המדבק תגדל השמחה, הקדושה והאהבה באירוע ויהפכו את האירוע  לאחד מהזיכרונות הנדירים ביותר של החיים. השילוב בין הכותל ובין מה שהוא מסמל עבור העם היהודי בין טקס בר המצווה ובין קצב התופים וניגון השופרות - מחבר בין עבר והווה, בין דתי לחילוני, מקרב לבבות, ומרומם את הנפש.

 

כליזמר

 

כמו הכליזמר היהודי ירוממו גם התופים, השירה והשופרות את טקס בר המצווה, וילוו אתכם לאורך החוויה. צוות קול שמח הוא חבורה וותיקה שיודעת כיצד להתאים את הנגינה והפעילות לחוגגים ולאירוע עצמו. הצוות שלנו יקבל את פניכם עם הגיעכם בשירה ובנגינה, יפרוש מעל חתן בר המצווה חופה וילווה אתכם במסע בין חומותיה של העיר העתיקה. אתם ואורחיכם תזכו לחוש בקדושת הרגע עוטפת אתכם בתיפוף, ניגון ומזמור, והכול בחסות מרחביה המקודשים של ירושלים העתיקה. ומה מתאים יותר לחגיגת בר מצווה מאשר הכותל וחומותיה של ירושלים של זהב.

 

עושים לכם את האירוע

 

מהניסיון הרב שצברנו, אנו יודעים עד כמה משמעותית החוויה, וגאים ומאושרים להיות חלק מחגיגות בר המצווה של לקוחותינו. בזכות נסיוננו הרב אנו יודעים כיצד להיות נוכחים באירוע במינון הנכון בצורה שתקפיץ ותלהיב את החוגגים, מבלי להאפיל על קדושת הרגע ועל תשומת הלב המוקדשת לחתן בר המצווה. אם ברצונכם לחגוג את בר המצווה של בנכם באווירה חגיגית ומיוחדת בליווי של מוזיקה קצבית וסוחפת וניגונים כמיטב המסורת, צרו איתנו קשר ויחד נתכנן לבנכם תהלוכת בר מצווה מרגשת ומיוחדת במינה.